close

Професійне обладнання для ресторанів, кафе, барів - Orest

Orest - професійне обладнання (устаткування) для підприємств громадського харчування: ресторанів, кафе, барів, їдалень, ресторанів швидкого харчування.


Каталог продукції заводу-виробника професійного обладнання для кухні підприємств громадського харчування Orest включає в себе практично весь спектр технологічного обладнання (крім механічного) необхідний для організації роботи професійної кухні будь-якого закладу громадського харчування, будь то кафе, бари, ресторани швидкого харчування, столові заводів, шкіл і т. д.


З моменту заснування (1993р.) Підприємством накопичений величезний і безцінний досвід у розробці та подальшому виробництві сучасного, доступного і надійного устаткування підприємств громадського харчування.

 

 

Ми були першими і залишаємося кращими серед виробників професійних електричних плит в Україні, в деяких моделях зараз застосовується, інноваційна яка не має аналогів технологія енергозбереження (знижене енергоспоживання плити мін. на 30%).

 

Холодильне обладнання виробляється з використанням комплектуючих виробництва країн ЄС і оснащується холодильними агрегатами відомого французького виробника Tecumseh з окремою гарантією на агрегат - 2 роки.

 

Всіляке нейтральне і барне обладнання виробляється тільки з високоякісної нержавіючої сталі відомих світових виробників.

 

Багато інших груп продукції, такі як теплова лінія, лінія роздачі, барне обладнання постійно вдосконалюються, періодично виходять в серію нові моделі, тому рекомендуємо стежити за новинною стрічкою на сайті.

 

Також Orest є єдиною торговою маркою в Україні обладнання для франшиз у сфері фаст-фуду. Реалізовано велику кількість проектів локальних мереж (Chiken Hut, BigBurger, Burger Club, ТакіБуло і багато інших).

 

Ми ніколи не підемо шляхом здешевлення продукції за рахунок застосування більш дешевих матеріалів і комплектуючих, спрощення конструкції виробленого обладнання там де це впливає на її надійність - обладнання повинно і може працювати не тільки протягом гарантійного терміну (12 місяців). Головне для нас це наша репутація надійного постачальника і партнера в очах наших теперішніх та майбутніх клієнтів в Україні та за її межами, ми цінуємо її - адже витрачено було багато часу і зусиль.

 

Придбати обладнання Ви можете в нашому офісі зі складу в м.Києві (див. розділ Контакти) або звернувшись до одного з наших регіональних представників (у всіх великих містах України).

 

Google+