close

Виробничі столи


Відібрати по параметрам:
полиця:
стільниця:
каркас:
Скинути
Стіл виробничий Orest В-5
полиця: відсутня
каркас: нержавіюча сталь
стільниця: нержавіюча сталь
Стіл виробничий Orest В-6
полиця: нержавіюча сталь
каркас: нержавіюча сталь
стільниця: нержавіюча сталь
Стіл виробничий Orest В-7
полиця: нержавіюча сталь
каркас: нержавіюча сталь
стільниця: деревина
Стіл виробничий Orest В-8
полиця: відсутня
каркас: нержавіюча сталь
стільниця: ПВХ
Стіл виробничий Orest В-9
полиця: нержавіюча сталь
каркас: нержавіюча сталь
стільниця: ПВХ

В процесі приготування напівфабрикатів, продуктів харчування та кулінарних страв на сучасних кухнях, виробничих цехах, або при підготовці продуктів до викладки в різних торгових точках використовується найрізноманітніше високотехнологічне обладнання, але найпершим і незамінним обладнанням залишається стіл виробничий, або, як їх ще називають , обробні столи. Промисловий стіл це основне робоче місце для кулінара і кухарі, на якому можна не тільки приготувати продукти харчування, але ще й розмістити технологічне кухонне обладнання.


Стіл виробничий СП для кухні виробляється з різних матеріалів, але найбільшою популярністю серед професіоналів користується стіл виробничий з нержавіючої сталі. Таке обладнання використовується в основному для приготування блюд, тому нержавіюча сталь відмінно підходить, адже столи з нержавійки мають досить тривалий термін служби, легкість догляду і відмінне співвідношення ціни і якості. Крім іншого, стіл обробний не вбирає запахи, а це дійсно важливо при потоковому виробництві різних блюд, включаючи рибу, птицю, м'ясо, гострі добавки, різні прянощі та інше, досить стійкий до негативного впливу різних хімічних добавок і харчових кислот, може оброблятися дезінфікуючими засобами і будь-якими реагентами.


Каркас обробного столу, незалежно від його типу, вироблятися з оцинкованого або емальованого заліза (що значно здешевлює загальну вартість обладнання), а для стільниць використовується виключно якісна харчова нержавіюча сталь, згідно вимог українських ГОСТів. Такий обробний стіл для кухні відповідає все стандартам, і має всі санітарні допуски.


Кожен обробний стіл обладнується спеціальним пристінним бортиком, який забезпечує захист прилеглої стінки, перешкоджає її забруднення і падінню продуктів за стіл, тому такий стіл ще називають стіл виробничий з бортом. За замовчуванням, всі виробничі столи мають однакову висоту, що дозволить швидко і зручно вибудувати їх в технологічну лінію з будь-якою конфігурацією, а для компенсації нерівності підлоги в приміщенні, кожен обробний стіл має регулюючі висоту гвинти на ніжках.