close

Витяжні зонти з нержавіючої сталі

Витяжні зонти (парасолі) з нержавіючої сталі.

 

Одні з найбільш корисних устаткувань професійної кухні це витяжні зонти - допомагають позбутися таких проблемами як: копченість поверхонь, задимленість приміщення, мінімізувати жирові відкладення на стінах, тепловідведення від різного устаткування. Витяжний зонт для кухні буде експлуатуватися ефективно лише у випадках роботи «в парі» з вірно спроектованою системою вентиляції.

 

Вентиляційний зонт виробляється з нержавіючої сталі, за бажанням замовника встановлюються жировловлюючі знімні фільтри, а також оснащуються підсвічуванням. Висота всіх типів витяжних зонтів - 350 мм.

 

Вибираючи витяжний зонт промисловий необхідно дотримуватися наступних правил:

 

- ширина і довжина зонтів повинні бути більшими габаритів встановленого обладнання не менш ніж на 200 мм;

- Максимальна висота встановлення зонтів витяжних пристінних - 2100 мм над рівнем підлоги.

 

Витяжний зонт промисловий застосовується для очищення повітря приміщення від жирів, пари і олії. Таке обладнання монтується з системами витяжної вентиляції, над тепловим устаткуванням професійної кухні.

 

Зонт витяжний острівний - один з типів витяжних зонтів, яким не потрібна стінка для кріплення, підвішуються над будь-яким видом устаткування, що потребує тепловідведення, до стелі.

 

Зонти типу “снек” острівні та пристінні за рахунок меншої висоти фронтальної частини можуть встановлюватися в приміщеннях з низькими стелями та/або над обладнання трохи нижче ніж звичайні.

 

Принцип роботи вентиляційного зонта: розігріте повітря з різними домішками, втягується в витяжний зонт, проходить через фільтр в якому затримуються ті самі домішки (вода, жир, сажа) і через зливний канал, волога відводиться в накопичувальний патрубок в нижній частині зонта.

 

Для зручності експлуатації, заглушка патрубка і фільтри - знімні, їх легко вийняти з витяжного зонту, очистити, і встановити на місце.