close

Холодильний стіл, як агрегат, c ціною за 1 літр корисного охолоджуваного об'єму.

Холодильний стіл, як агрегат, c ціною за 1 літр корисного охолоджуваного об'єму.
Дуже часто ми не замислюємося в питанні придбання холодильного столу на кухню, про його реальному "корисному" обсязі і ціною, яку ми платимо в кінцевому підсумку за весь цей обсяг.

Здавалося б, такий важливий фактор практично не беруть до уваги, коли виникає питання про покупку в Ваш новий проект закладу громадського харчування (ресторан, кафе, гастробарі і т.д.) або вже діючий. Адже найчастіше для власника закладу ціна грає вирішальну роль.
Ціна за 1 літр корисного охолоджуваного обсягу холодильного столу! Як порахувати?


 - Дуже просто!
Візьмемо для прикладу і порівняння ціну середньостатистичного холодильного столу, поширеного і доступного в продажу в Україні c габаритами 1400х600х850 мм і об'ємом 205 літрів, і холодильний стіл Orest RTD-2/6 1500x600x850 мм - обсяг 296 літрів.

холодильний стіл
27132,00 грн / 205 л = 132,35 грн ціна 1 літра

Orest RTD-2/6
34182,00 грн / 296 л = 115,48 грн за 1 літр

Різниця на наведеному вище прикладі очевидна. Найчастіше в подібних столах обсяг нівелюється динамічною системою охолодження, і оператор такого столу не може розташувати габаритний продукт по всій довжині в просторі між полиць.
А такі відмінності, як 2х річна гарантія на компресорний блок, об'ємний пристінний борт, захищена від гарячих предметів стільниця, можливість замовлення з установкою на колеса (ролики), а також, як лівосторонній, так і правосторонній розташування компресора, роблять холодильні столи Orest вигідним придбанням у всіх аспектах.

читати далі

Чи справді існує харчова нержавіюча сталь? Або: міфи про нержавіючу сталь та вироби з неї котрі чомусь іржавіють.

Ми часто стикаємося з тим, що клієнти задають одне і те саме питання — З якої сталі вироблена ваша продукція? Чи вона дійсно з “харчової нержавійки”? Або твердження що харчова нержавіюча сталь це добре всі інші ні, і т. д. і т. п.

 

Отже пропонуємо докладніше розібратися в цьому питанні, чи дійсно так важливо яка саме буде нержавіюча сталь у вашому виробі, харчова або якась інша та у яких випадках це буде суттєвим чинником впливаючим на кінцеві характеристики готового продукту.

 

На ринку України в широкому доступі присутні основні три марки нержавіючих сталей — AISI 430, AISI 201 та AISI 304.

 

Перші дві марки відрізняються між собою не суттєво хімічним складом (процентним співвідношенням легуючих кольорових металів) та в наслідок здатності до механічної обробки та зварюваності.

Третя марка сталі AISI-304 вважається найдорожчою саме завдяки збільшеному вмісту хрому та нікелю та як наслідок теоретично більшою “нержавійсткостю”.

 

Але є одне але..як то кажуть. Всі вище перелічені марки сталі не можна вважати в порівнянні між собою харчовими або ні. Чому? - Бо все хірургічне інструменти, столовий посуд та приладдя, що Ви вважаєте дуже якісними та безпечними виробляються саме з самої дешевої з цього списку AISI-430 яку більшість учасників ринку HoReCa України вважають не харчовою або тою яка магнититься а отже не може вважатися більш нержавіючою ніж інші більш дорожчі марки сталі.

 

В якому випадку треба застосовувати саме 304у нержавійку?

 

Спираючись на наш майже 30и річний досвід у виробництві професійного технологічного обладнання для закладів громадського харчування можемо зазначити, що у випадку коли виріб (мийка, стіл виробничий, барна станція або будь що інше) буде використовуватись під впливом агресивних миючих засобів або в середовищі з високим відсотком вологості - біля басейнів або на березі моря (на додачу підвищена солоність) то так в таких випадках AISI-304 є якщо не єдиним то майже безальтернативним варіантом якщо Ви хочете що б Ваше обладнання не втрачало свій зовнішній вигляд та характеристики роками. В усіх інших випадках використання інших марок нержавіючих сталей є економічно доцільним.

 

Чому ваша нержавійка іржавіє?

 

1. В процесі виробництва присутні такі стадії як гнуття, зварювання в захисному аргоновому середовищі, які більшою чи меншою мірою впливають на захисний верхній шар нержавіючих сталей порушуючи його саме в місцях зварювання або гибу. Тому навіть в новому виробі може бути незначне іржавіння саме в цих місцях, але після м'якого очищення цих зон неагресивним методом, нержавіючі сталі мають здатність до відновлення захисного шару.

2. Використання водопровідної води без додаткової первинної фільтрації може викликати появу відкладень іржавого характеру на поверхні виробу з нержавіючої сталі. Тут потрібно або додатково очищувати воду, яка як відомо в більшості випадків далека від ідеалу або не звертати на це особливої уваги.

3. В зонах механічного оброблення (зачистка, шліфування), це можуть бути кути стільниць столів або ван миючих і т.д. досить часто залишаються мікрозалишки абразивних матеріалів які використовуються для виконання цієї операції тому іноді в процесі експлуатації готового виробу, особливо того, що контактує з водою (мийки) може бути присутні незначні відкладення зовні схожу на іржу — це саме і є ті самі мікрочаточки абразиву, котрі вступають в реакцію з водою і утворюють ці відкладення. Ця проблема вирішується доволі просто — просто вимити спочатку за допомогою вологої ганчірки та неагресивного миючого засобу, потім витерти насухо.

 

Ну а те що будь яких виріб з будь-якої нержавіючої сталі потребує постійного догляду для того, щоб не втрачати свій зовнішній вигляд ми навіть не будемо заносити до четвертого пункту.

 

Дякуємо, що дочитали до кінця і сподіваємось що ця стаття буде для Вас корисною.


 

читати далі

Конвекційні печі Orest. Огляд нового модельного ряду.

   Логічним кроком в еволюційному розвитку лінійки жарочних шаф стала розробка і створення модельного ряду конвекційних печей Orest серії EO (c).
Вони відповідають всім сучасним вимогам і тенденціям на професійній кухні, таким як:

  • довготривалий термін служби
  • ремонтопридатність основних компонентів і вузлів
  • робота на максимальній температурі температурного режиму в 300 0С
  • універсальність використання аксесуарів (гастронорм, кондитерських дек)

 

Довготривалий термін служби

Для того, щоб Ваша конвекційна піч пропрацювала не один рік, а більше, в жорстких режимах експлуатації - вся конструкція виконана з нержавіючої сталі (включаючи внутрішні вузли) товщиною 1-2 мм. При цьому Ви можете бути впевнені в тому, що конструкція з часом збереже свій первинний зовнішній вигляд і геометрію. Все, що має буде відкриватися і закриватися. Основні вузли і агрегати не підведуть в самий невідповідний час (пікова завантаження) - всі критично важливі компоненти, такі як: термостат, роторний двигун вентилятора і вентилятор зроблені в Німеччині.

 

Рівномірна випічка при максимальній температурі в 300 0С

Якість роботи печі визначається готовими виробами, які Ви в результаті можете отримати, будь то круасани, штрудель або свиняча рулька.


За це відповідають:

 

  • спіралевидні нагрівальний елемент з нержавіючої сталі ТЕН
  • потужна термоізоляція камери базальтової фольгованої ізоляцією камери товщиною 30 мм
  • продумана конструкція кожуха ТЕНа (задньої стінки духовки)


Все це в комплексі дасть прекрасний кулінарний результат.

 

Зручність у роботі (ергономіка)

Конвекційні печі Orest забезпечені усіма тими атрибутами, без яких зараз не обходиться жодна сучасна професійна піч:

 

  • підсвічування камери
  • силіконовий термостійкий ущільнювач двері духовки
  • стрілочний термометр для візуального контролю температури в печі
  • універсальні знімні напрямні під кондитерський лист 600х400мм або гастроємності GN-1/1
  • вентильована двері з подвійним загартованим склом, тим самим виключаються можливі опіки оператора
  • потужні регульовані опори з нержавіючої сталі допоможуть Вам вирівняти встановлену піч по горизонталі


А таке конструктивне рішення, як окреме включення кожної духовки окремо (для EO(c) -2 і EO(c) -3) - дозволить не розтрачувати даремно Ваші ресурси на випадок, якщо для роботи не потрібно повне завантаження.


Сподіваємося, Вам сподобається. Ваш Orest.
 

 

читати далі

Нова серія - третє покоління плит електричних промислових Orest CES 700

 

Спираючись на 25-річний досвід в розробці та виробництві професійних електричних плит представляємо серію третього покоління.
 
Плита електрична промислова Orest, як і раніше несе в своїй конструкції такі вдалі рішення перевірені роками експлуатації:
 
1. Латунна струмопровідна шина конфорок
 
2. Електромонтаж термостійким проводом
 
3. Теплові екрани перемикачів, що підвищують в рази термін їх служби
 
4. У конструкції тільки нержавіюча сталь
 
5. Базальтова теплоізоляція з фольгованою основою в моделях з духовкою
 
6. Силіконовий ущільнювач і знімні направляючі духовки
 
 

У новій серії плити електричні промислові мають:

 


 
 
 
- високоефективний тепловідвідний пристінний борт висотою 200 мм
 
- перемикачі конфорок E.G.O. (Німеччина)
 
- вентильовані двері духовки з подвійним склінням
 
- в моделях з конвекцією духовки (жарочної шафи) вентилятор з нержавіючої сталі роторного типу і мотор виробництва Німеччина, спіралевидний ТЕН так само виготовлений з нержавіючої сталі
 
Все це дає підстави стверджувати, що придбання професійної електроплити Orest можна розглядати, як вигідну інвестицію в оновлення вже існуючого парку технологічного обладнання підприємства громадського харчування, так і при відкритті нового закладу.
 
Плита електрична професійна прослужить Вам значно довше аналогів представлених на ринку технологічного обладнання для сфери HoReCa.
 
  CES-2 CES-2(HD) CES-4 CES-4(HD) CES-6 CES-6(HD) CES-4-OG CES(c)-4-OG CES-6-OG CES-6-OG(HD) CES(c)-6-OG CES(c)-6-OG(HD)
Кількість конфорок 2 2 4 4 6 6 4 4 6 6 6 6
Наявність духовки та тип нагріву немає немає немає немає немає немає є/статика є/конвекція є/статика є/статика є/конвекція є/конвекція

Потужність духовки (кВт)

-- -- -- -- -- -- 4,5 3,0 4,5 4,5 3,0 3,0
Нейтральна база є є є є є є немає немає немає немає немає немає
Двері нейтральної бази немає є немає є немає є -- -- немає є немає є
 
 


 

читати далі

Про застосування регуляторів енергії в жарочних шафах.

 Багатьом знайома ситуація коли в процесі випічки в духовці жарочної шафи підгорає або верх або низ виробу, або коли вдається зверху досягти рум'яної скоринки, а низ залишається недопеченим. Всі перераховані вище проблеми виникають через те, що духовки жарочних шаф мають великий розкид температури в камері. Вирішити проблему за допомогою регулятора температури іноді не вдається особливо якщо жарова шафа має велику висоту. В результаті пошуку вирішення даної проблеми фахівці Orest tm прийшли до висновку, що необхідно плавно зменшувати потужність верхніх і нижніх нагрівальних елементів. Найбільш надійними і практичними приладами які підходять для реалізації поставленого завдання виявилися регулятори енергії німецької фірми EGO, застосовувані в тепловому устаткуванні багатьма виробниками в багатьох країнах світу.

  
Вищезазначені прилади найбільш прості в експлуатації і розумінні їх застосування. Ручку регулятора можна обертати як за годинниковою і проти годинникової стрілки. Клік біля покажчика «3» означає що нагрів відключений, від «0» до «1» невизначена зона в якій регулювання не відбувається, починаючи з покажчика «1» потужність нагрівальних елементів збільшується від 10%, в зоні покажчика «2» потужність дорівнює 50 % а в зоні «3» - 100%. У зоні «1» регулятор включає нагрівальні елементи на 10% від загального інтервалу часу. Якщо обертати ручку регулятора за годинниковою стрілкою той час включення нагрівальних елементів збільшується а час відключення зменшується і в зоні «3» час включення сягає 100%. Таким чином обертаючи ручку регулятора енергії ми маємо можливість плавно регулювати величину енергії тепла яку випромінюють нагрівальні елементів і тим самим досягти бажаної якості  продукту.

Рекомендації по роботі з жарочними шафами і печами з регуляторами енергії.

 
Перед початком роботи необхідно встановити ручки регуляторів енергії в положення «3», що відповідає 100% потужності, регулятор температури встановити на температуру відповідну температурі приготування продукту. Прогріти камеру на протязі 20-30 хвилин, коли згаснуть сигнальні лампи завантажити продукт і зробити пробну випічку. Якщо в результаті верх продукту запечений більше необхідного зменшити потужність верхніх нагрівальних елементів або якщо в результаті низ запечений більше необхідного зменшити потужність нижніх нагрівальних елементів. Величину регулювання визначають станом приготованого продукту (чим більше різниця між бажаним результатом і фактичним тим більше величина регулювання). Таким чином досягається необхідний результат процесу приготування.
       

                                                                                                                                                                                     

читати далі

Печі для піці Orest, оновлення модельного ряду.

 

Представляємо суттєво розширену і модернізовану лінійку професійних піца печей Orest серії PO.

 

 

 

Що ж змінилося, покращилась і в чому основні "фішки" і відмінності моделей між собою?

 

1. Як і раніше - конструкція тільки з нержавіючої сталі товщиною 1 мм, в деяких вузлах застосовується і 2 мм. Ніякої стали з гальвано покриттями або порошковими фарбами. Тільки нержавіюча сталь - в критичних температурних режимах чимало печей для піци в яких в конструкції використовується звичайна сталь, через деякий час грішать деформацією камери і корпусу.

Плюс не варто забувати про корозію і очищення поверхні - піч для піци з нержавіючої сталі набагато простіше помити (очистити) від навіть самих сильних забруднень, в тому числі й абразивними миючими засобами. Найдорожча і довговічна частина печі це корпус, електроприлади (перемикачі, ТЕНи, термостати) не такі дорогі і з часом їх не складе проблеми для бюджету замінити на нові.

 

2. Поверхня для випічки ("под") - все ті ж кам'яні (керамічні) плити товщиною 15мм з шамотної глини провідного італійського виробника для багатьох європейських марок - вибір професіоналів, відмінно утримують і розподіляють тепло, довговічні.


3. Термостати (температурні регулятори) виробництва E.G.O. (Німеччина) - в рекомендаціях не мають потреби, легендарна надійність.

 

А тепер про основні відмінності.


Їх не так багато, але вони є. Старші моделі PO-4 і PO-8 оснащуються заслонкою для виведення пари (вологи) і ручкою для її керування. Далі йдуть відмінності в основному за температурними режимами 85 -450 і 50-350, габаритам і відповідно місткості камери - на 1,2,4, 2 + 2 і 4 + 4 піци діаметром до 32 см.

Ми підготували для Вас таблицю, в якій наочно показані основні відмінності між моделями.

 

  PO-1 PO-2 PO-2 450 PO-2.2 PO-2.2 450 PO-4 PO-4 350 PO-8 PO-8 350
 Місткість на 1 камеру (піца 30-32 см) 1 2 2 2+2 2+2 4 4 4+4 4+4
 Засувка для видалення пари з камери ні ні ні ні ні так так так так

 Максимальна температура в камері 0C

350 350 450 350 450 450 350 450 350
 Напруга живлення (В) 220 220 220 380 380 380 380 380 380
 Ел. потужність (кВт) 2.0 3.4 3.4 6.8 6.8 5.6 5.6 11.2 11.2

 

Віконце з термостійкого скла товщиною 6мм і галогенове підсвічування камери присутні у всіх моделях Orest. За бажанням замовника печі можуть оснащуватися температурним індикатором (термометром, датчиком температури) на панелі керування, що буде показує поточну температуру в камері в залежності від встановленого режиму.

 


 

 

читати далі

Звіт про енерго-ефективності плит електричних «ОRЕSТ ЕСО» мод. ПЕ-6-Ш (0,54) 700

Випробування в заводських умовах.

1. Умови проведення випробувань:
- Час роботи плити - 8 годин
- Температура навколишнього середовища - 25 оС
- Режим роботи перемикачів - поз. № 3 - повна потужність
- Напруга мережі - 220 В, підключення 3 ф.
- Ел. потужність конфорок - 2,5 кВт х 6 шт. = 15 кВт.

2. Підсумкові показники:
  - Максимальний нагрів конфорок до - 450 оС
  - Час розігріву (з нуля до максимуму) конфорок - 25 хв.

Показники лічильника під час роботи (фіксація кожні 2-и години). Випробування проводилися за відсутності надплитногопосуду з продуктами.

Початок роботи                                    Після 2-х годин роботи                 Після 4-х годин роботи

После 6 часов работы                       После 8 часов работы

Показники лічильника

Час роботи

32659 кВт

0 г.

32672 кВт

2 г.

32681 кВт

4 г.

32693 кВт

6 г.

32704 кВт

8 г.

Разом за 8 годин роботи витрачено електроенергії - 45 кВт / год або в середньому 5,6 кВт / год. за одну годину роботи

 Вище зазначені дані доводять високу економічність плит «Оrest еco» за рахунок виключення перегріву конфорок при роботі в «холосту» тобто без надплитного посуду.
   З плитами «Оrest еco» кухареві необов'язково стежити за режимами роботи плити, навіть якщо плита знаходиться в режимі очікування, а перемикач встановлений на максимум, споживання енергії буде автоматично знижено до нормального робочого рівня. Якщо ж надійшло замовлення і на конфорку встановили надплитний посуд, відбудеться автоматичний перехід в режим активної роботи (приготування, темп. Конфорки 400-450 оС).

 

 Як показало дослідне випробування, в режимі роботи в «холосту» економічність плит «Оrest еco» (в порівнянні з традиційними плитами) склала 77%! Тобто плита «Оrest еco» за 8 годин роботи спожила на 77% менше електроенергії і заощадила 85 грн. (тільки за 8 годин роботи), а враховуючи вартість плит «Оrest еco», час окупності в даному випадку складе від 8 до 12 міс., тільки за рахунок економії електроенергії. При експлуатації плит - «Оrest еco» з використанням надплитного посуду (тобто в режимі приготування) економічність плит «Оrest еco» складе близько 30% в порівнянні з традиційними плитами. Враховуючи що в середньому плита 1/2 дня працює в режимі приготування і 1/2 дня в режимі очікування середня економія електроенергії становитиме 53%.

 

читати далі

Переваги та недоліки статичного і динамічного охолодження в холодильних столах Orest, що ж все таки вибрати - статику або динаміку ? ..

                    
    Для початку розглянемо статичну систему охолодження , адже вона застосовувалася в більшості старих моделей побутових і промислових холодильників, вона має на увазі , як це видно з назви , відсутність циркуляції повітря усередині холодильної камери ( нерухомість повітря ) . Хоча статичність в цьому випадку це поняття умовне , адже хоч і зовсім повільно , але все ж переміщається : тепле повітря всередині камери піднімається вгору, в той час , як холодне повітря опускається до нижньої стінки камери (відбувається процес природної конвекції повітря) .

   В наслідок подібного переміщення повітря , в холодильному столі виникають окремі зони з різницею температур в 5-6 градусів Цельсія , що дозволяє підібрати необхідну температурну зону для різного типу продуктів. У такому випадку , волога не випаровується , а залишається усередині холодильної камери. Після відключення компресора волога конденсується на задню стінку холодильника і стікає в спеціальний випарник. Саме через стікаючі краплі , таку систему охолодження часто називають крапельноїю.



   Ця система працює за принципом постійно повторюваних циклів - охолодження - замерзання - відтавання , а холодильні столи з статичним охолодженням оснащуються ручними терморегуляторами , які використовуються для оптимізації тривалості та частоти цих циклів . Для розморожування столу необхідно відключити його від живлення і відкрити дверцята. Відталу і стікаючу в піддон воду , необхідно вилити , холодильну камеру насухо протерти і провітрити. Рекомендована частота повторення розморожування холодильного столу вказана в технічній документації кожної певної моделі .

   Слід зазначити , що холодильний стіл з статичним охолодженням дешевше столу з динамічним охолодженням , за рахунок більш простого конструктиву . Ще одна значна перевага в тому , що в столі з статикою немає необхідності зберігання продуктів в упаковці - відсутній ефект обвітрення продуктів.

   Що стосується динамічного охолодження , то головна його особливість це якраз відсутність на стінках холодильної камери інею. Завдяки такій особливості систему динамічного охолодження часто називають No Frost ( в перекладі з англійської: «без інею» ) .

   Цей результат досягається за допомогою циркуляції повітря усередині холодильного столу, яка досягається в примусовому порядку за допомогою спеціальних вбудованих вентиляторів. За задньою стінкою холодильного столу розміщенний випарник , який забезпечує її охолодження до встановленої температури. А за допомогою вентиляторів відбувається рівномірний розподіл потрібної температури усередині холодильної камери , виключаючи при цьому появу різноманітних температурних зон , і дозволяє забезпечити кращу схоронність продуктів. Перепади температури усередині холодильної камери , можуть становити , максимум , 1-2 ° С , що значно відрізняє систему динамічного охолодження від статичної .

 

   Волога , яка йде з камери холодильного столу , завдяки використанню вентиляторів , осідає у вигляді інею прямо на випарнику , не конденсується на задній стінці , а так як вентилятори включаються по черзі з нагрівачами , то іній швидко тане і випаровується , йдучи за спеціально сконструйованим каналам.

   Така особливість системи динамічного охолодження дозволяє уникнути частого ручного розморожування холодильного столу . Більшість виробників подібного обладнання з динамічним охолодженням рекомендують розморожувати його лише один два рази за рік , в профілактичних цілях.

   Ще одна важлива обставина , що динамічне охолодження , на відміну від статичного , яке застосовується тільки в холодильних системах , однаково застосовується і в морозильних установках , така універсальність додає системам з динамічним охолодженням ще один плюс.

   Підбивши підсумки , отримуємо , що в столі з динамікою продукти охолоджуються краще і швидше , так як є примусове обдування холодним повітрям і холод досягає самих « потаємних » куточків холодильної камери столу .

   Варто відзначити , що холодильні столи з системою динамічного охолодження коштують трохи дорожче , ніж статичні . Зарубіжні виробники встановлюють занадто високі ціни на холодильні столи з динамічним охолодженням , тому набагато економніше буде придбати подібне обладнання від «наших » виробників , і Orest єдина ТМ на Україні ( з вітчизняних ) хто пропонує столи з динамікою.

   Прочитавши дану статтю ви ознайомилися з основними недоліками і перевагами як динамічного , так і статичного охолодження не тільки в холодильних столах , але і в будь-якому іншому холодильному обладнанні. Тепер Ви можете підібрати необхідний холодильний стіл з потрібними параметрами , а якщо питання все ще залишилися - зверніться за консультацією до наших фахівців.

читати далі

Порівняльне тестування ел. плит Orest і Orest ECO. Економія 35% електроенергії.

Ми провели один досить простий, і в той же час результативний експеримент. Учасниками виступають плити електричні промислові Орест ПЕ-4-Ш (0,36) і плита ПЕ-4-Ш(0,36)700 ECO. Експеримент тривав 2 години, при цьому відбувалося кип'ятіння води в однакових каструлях, в одному приміщенні, з температурою 19 ° С. Спочатку конфорки були холодними.

 

За час проведення експерименту, вода кип'ятилася на 3 з 4 конфорок, причому остання працювала в холосту, при цьому витрачено: першим учасником (чавунні конфорки) - 23кВт, а друга плита спожила набагато менше - всього 15 кВт. У підсумку отримуємо різницю в розмірі 8 кВт що дорівнює 35% від загальних витрат першої плити.

 

Далі давайте розглянемо економічну сторону доцільності придбання плит із серії «Eco», на прикладі наведеної вище моделі ПЕ 4 Ш (0,36) 700 Еко, яка і приймала участь в експерименті.

 

Наводимо вартість електричних плит на час проведення тесту:

 

1. - 6442 грн.

2. - 12897 грн.

 

Як ви бачите, - різниця становить 6455 грн.

Виникає питання: «Чи потрібно переплачувати таку значну суму за «майже аналогічну» плиту?».

Провівши кілька нескладних підрахунків можна визначити так це чи ні:

 

Для початку ми розрахували середню вартість електроенергії для підприємства громадського харчування в Києві - 1,23 грн за 1 кВт/год, і давайте візьмемо середній графік роботи закладу - щоденно з 10 ранку і до 10 вечора (12 годинний робочий день).

 

 

 ПЕ-4-Ш (0,36) споживає - 11,5 кВт / год.

 

 ПЕ-4-Ш (0,36) 700 Еко споживає 7,5 кВт / год.

 

Протягом одного робочого дня плита споживає:

12х (11,5 кВт / год х 1,23 грн.) = 169,74 грн.

 

 Протягом одного робочого дня плита споживає:

  12х (7,5 кВт / год х 1,23 грн.) = 110,70 грн.

 

Протягом 1 року: 360дн.х169, 74 грн. = 61106,40 грн.

 

 Протягом 1 року: 360дн.х110, 70 грн. = 39852 грн.

 

У підсумку різниця в більш ніж 20 000 гривень на користь електричної плити з серії Eco, з нею ви вже за 4 місяці окупите різницю у вартості обладнання.

 

читати далі

Експлуатація електричних плит Orest

Основні методи і принципи роботи на електроплитах компанії Orest, які допоможуть Вам заощадити час і свої гроші.

 

Ця стаття призначена більшою мірою для власників закладів громадського харчування, в яких вже встановлені або планують встановити плити електричні промислові Orest, адже досить часто при купівлі електричної плити, - мало хто замислюється, як же на ній працюватиме персонал закладу. Дотримуючись кілька простих правил можна істотно знизити витрати на електроенергію, а також  уникнути простою обладнання через непередбачувану поломку.

 

     Отже, почнемо:

 

1. Проінструктуйте персонал, доведіть до персоналу «постулати» правил роботи на електричних плитах, і не настільки важливо, буде це плита без духовки або з нею.

2. Коли задіюється хоча б одна конфорка (на ній немає посуду) - переведіть перемикач потужності конфорки в режим «1» (так званий «Режим очікування» - у такому випадку значно знижується енергоспоживання), якщо є необхідність використовувати цю конфорку трохи пізніше, на протязі дня.

 У даному режимі функціонування конфорки , при надходженні нового замовлення , коли з'являється необхідність використовувати конфорку для приготування страви , - просто переведіть перемикач в потрібне положення , і вона всього за пару хвилин перейде в робочий стан.

 
За всі ті роки , що електроплити компанії Orest знаходяться на ринку професійного кухонного обладнання , наша сервісна служба багаторазово стикалася з випадками використання наших електричних плит на підприємствах громадського харчування в максимальному режимі (велике споживання електроенергії ) в « холосту » , а саме , без встановленої на конфорку посуду.

 
У цьому випадку електроплита працює виключно на нагрів конфорки і повітря навколо неї , при цьому відбувається витрата електроенергії і природно трата ваших грошей.

3. Уникайте потрапляння рідин на конфорки, адже при постійному попаданні великої кількості вологи - може відбутися їх вихід з ладу, що знову ж веде до непотрібного простою обладнання, замість того щоб заробляти - Вам доведеться лише витрачати гроші і час на ремонт.

4. Не ставте на максимально розігріту конфорку посуд з холодною водою, адже при різкому контакті з холодними предметами поверхня конфорки може покритися тріщинами, і через кілька тижнів конфорки доведеться міняти.

 

 

Процвітання Вам і Вашому бізнесу.

З Повагою, Oresttm

читати далі

Характеристики марок нержавіючих сталей.

AISI 304 - Найбільш високолегована, є найбільш універсальною і широко використовуваною з усіх марок нержавіючих сталей.
Її хімічний склад, механічні властивості, зварюваність і опір корозії / окисленню найбільш оптимальні для використання в харчовій промисловості. Устаткування виготовлене з цієї марки, показує себе найбільш стабільно і надійно в складних умовах експлуатації.

AISI 201 - Сталь цієї марки є відносно недорогим замінником сталі AISI 304 за рахунок часткової заміни нікелю марганцем як одного з легуючих елементів. Є трохи менш довговічною сталлю ніж AISI 304.

AISI 430 - Низьколегована безнікелева нержавіюча сталь. Рекомендується до використання, в якості замінника сталі 304 марки. Придатна для експлуатації в гарячих цехах. Не рекомендується використання обладнання з даної марки сталі на відкритому повітрі, де можливе попадання атмосферних опадів і підвищене сонячне випромінювання. Також варто уникати попадання агресивних кислот, хлорки та інших, їдких речовин.

читати далі