close

Шафи навісні

 

  Шафи навісні з нержавіючої сталі знайшли своє застосування на професійній кухні завдяки своїм високими технічними і експлуатаційними характеристиками. Шафи навісні з нержавіючої сталі з дверима надійно зберігають предмети від негативних впливів навколишнього середовища. Не виключені перепади температур, висока вологість, бруд і жир, що в останньому випадку легко вирішується застосуванням спеціальних миючих засобів в складних випадках.

Конструкція шаф навісних з нержавійки може відрізнятися за типом дверей - розсувні (купе) або розпашні (можуть мати як дві, так і три двері).
Всі деталі шафи виготовлені з високоякісної харчової нержавіючої сталі і мають елементи кріплення, що дозволяють навісити шафу в зручне місце не стіні. Внутрішні бічні стінки шафи мають перфоровані стійки по яких можна легко переміщувати додаткові полки в найбільш оптимальне положення під ваші предмети. Полиці поставляються додатково за бажанням замовника, а їх кількість може бути обмежена лише висотою самої шафи.Шафа з розсувними дверима має металеві меблеві петлі прихованого типу. Полки мають посилення траверсами. Зручні ручки мають дизайн, що становить єдине ціле з дверима. У ньому ви можете розміщувати посуд, столові прилади, різний кухонний інвентар, дрібну кухонну техніку та ін.

Не обійтися на кухні і без нержавіючих шаф для сушіння посуду. Конструкція полиць в них універсальна, так як дозволяє розміщувати тарілки і стакани, а також такі шафи мають висувний піддон для збору вологи.

Шафи навісні нержавійка стануть незамінними помічниками на професійних кухнях в кафе, барах, їдальнях, ресторанах або готелях. Всі представлені нами моделі ергономічні і ідеально впишуться в простір будь-яких кухонних приміщень.

Шафи з нержавіючої сталі мають відмінні споживчі характеристики, а саме зручність, довговічність і елементарний догляд, чим і приваблюють багатьох покупців.

 

Відібрати по параметрам:
Дверцята (тип):
Скинути
Шафа навісна Orest WCSL-2.2-DS
Дверцята (тип): розсувні
Шафа навісна WCSW-2.2-DS
Дверцята (тип): розпашні