close

Холодильне обладнання

 

Холодильне обладнання Orest - головна складова побудови успішного бізнесу

 Для підприємства, що працює з харчовими продуктами, надійне холодильне обладнання є одним з найважливіших складових побудови успішного бізнесу. Без нього не може обійтися жоден торговий зал, ресторан, супермаркет, кафе або бар. Призначено воно для зберігання заморожених чи охолоджених продуктів в умовах низьких температур. Установки, що генерують холод, успішно використовуються у багатьох сферах господарської діяльності, починаючи з торгівлі і закінчуючи харчовою промисловістю. За типом застосування технологічне холодильне обладнання поділяють на три види:


1. Торговельне - забезпечує повноцінну роботу торгового закладу (магазин, торговий центр, павільйон), зберігаючи оптимальну температуру зберігання продуктів харчування, тим самим продовжуючи терміни їх реалізації.
2. Побутове - спеціально розроблене для застосування в домашніх умовах, зберігає продуктовий запас, збільшуючи його термін придатності.
3. Промислове - призначено для використання на підприємствах сільськогосподарської та харчової промисловості. Допомагає зберігати вироблену продукцію, контролюючи її температурний режим.


Комплектація холодильного обладнання

 Кожен завод холодильного обладнання при розробці нових агрегатів застосовує новітні наукові досягнення і оптимізує свою продукцію, намагаючись надати їй максимальну функціональність. Так, наприклад, ходильні столи несуть в собі можливості робочого столу, що дозволяє значно економити виробничу площу при установці. Оснащуються такі пристрої високоефективними системами, генеруючими холод, що включають в себе цілий комплекс обладнання (ресивери, конденсатори, випарники, компресори і т.д.). Якість холодостворюючого обладнання строго контролюється сантехнічними нормами, тому всі пристрої, що зберігають в собі продукти харчування, повинні відповідати таким вимогам:


- Матеріал виготовлення - харчова нержавіюча сталь;
- Використання безпечного для людського організму холодоагенту;
- Наявність відведення талої води;
- Висока міцність конструкційних елементів.


Всім цим вимогам повністю відповідає асортимент обладнання торгової марки Orest. Кожен пристрій відрізняється високою якістю і здатен функціонувати протягом тривалого періоду, не втрачаючи своєї ефективності. Не дивлячись на цілий ряд незаперечних переваг, ціни на холодильне обладнання Orest доступні навіть бюджетному покупцеві.


Переваги обладнання Orest

 Всі холодильне обладнання продаж якого ведеться під брендом Orest, виробляється з високоякісної нержавіючої сталі. Холодоагент та ізолюючі його елементи абсолютно безпечні для людини. Проводи електричного живлення покриваються термостійким шаром ізоляції і здатні витримувати високу робочу напругу. Розміри установок, не дивлячись на високу місткість, дуже компактні, що дуже актуально при облаштуванні обмеженій площі.
Компанія Orest давно відома на ринку холодильних установок для підприємств сфери громадського харчування. За більш ніж двадцятирічну історію свого існування бренд не просто став впізнаваним, але й знайшов бездоганну репутацію серед своїх клієнтів. Доступні ціни на холодильне обладнання та висока ефективність його роботи дозволило фірмі завоювати лояльність безлічі покупців по всій країні.

Google+