close

Шафи нержавіючі для зберігання хліба

 

  Металева шафа для хліба з нержавіючої сталі використовують для зберігання і складування хліба, хлібобулочних виробів, а також інших харчових продуктів, які не потребують встановлення спеціального температурного режиму.

  Шафа розпашна для хліба (шрх, шхх) має двоє дверей і є ідеальним варіантом для установки на підприємствах громадського харчування і в виробничих приміщеннях. Конструкція цільна, виконана з нержавіючої сталі, що унеможливлює проникнення комах і гризунів всередину шафи. У невеликих приміщеннях можна встановити шафу для хліба нерж. сталь з розсувними дверима (купе). Це істотно заощадить місце і не вплине на функціонал конструкції. Бічні стінки шафи мають вентиляційні отвори, а дверцята можуть бути забезпечені замком. Регульовані по висоті гвинт-опори дозволяють компенсувати нерівності підлоги при установці. Матеріал виготовлення опор - нержавіюча сталь не схильна до корозії.


  Дерев'яна полку шафи для зберігання хліба виконана з непокритою лаком деревини листяних порід. Залежно від розміру вмісту і його кількості, шафа для зберігання хліба в лотках може мати різну довжину, ширину, і вміщати до 10 дерев'яних полиць (лотків). Полки знімні і можуть бути переміщені по висоті.


 

  Купити шафа для зберігання хліба є правильним рішенням, якщо ви власник пекарні, їдальні, продуктового магазину, ресторану та ін. Завдяки матеріалу виготовлення, шафи можуть оброблятися різними дезінфікуючими розчинами, зберігаючи при цьому естетичний зовнішній вигляд.