close

Печі для піци

Печі для піци Orest tm оснащуються професійним керамічним "подом" з шамотної глини ведучого Італійського виробника і регулятором температури 85-450 оС (320 оС для моделі ЕДМ-2 КП М), завдяки чому час випічки становить від 4 до 6 хв.

   Керамічний "под" виготовлений з шамотної глини акумулює і рівномірно розподіляє тепло по всій камері печі, завдяки чому піца пропікається рівномірно по всій площі. Керамічна плита не боїться температурних перепадів і дозволяє випікати піцу як в спеціальних формах так і безпосередньо на самому поді.

   Кожна піч для піци Orest має покращену теплоізоляцію і можливість плавно регулювати інтенсивність роботи верхнього і нижнього ряду нагрівачів дозволяє регулювати ступінь пропікання піци, а так само зменшити витрати на електроенергію, збільшити швидкість випічки і зберегти більше корисної ваги продукту.

Відібрати по параметрам:
макс температура °С:
Потужність (кВт):
Місткість (піца 30 см):
Скинути
Піч для піци PO-2 V2 (400)
Потужність (кВт): 3,4
Місткість (піца 30 см): 2
макс температура °С: 400
Піч для піци PO-2.2 V2 (400)
Потужність (кВт): 6,8
Місткість (піца 30 см): 2+2
макс температура °С: 400
Піч для піци PO-4-V2(400)
Потужність (кВт): 5,6
Місткість (піца 30 см): 4
макс температура °С: 400
Піч для піци Orest PO-8 V2 (400)
Потужність (кВт): 11,2
Місткість (піца 30 см): 4+4
макс температура °С: 400

 

Основні відмінності електричних подових печей для приготування (випікання) піци модельного ряду Orest.

моделі печей ЕДМ-1 / НП і ЕДМ-2 / НП між собою відрізняються тільки тим, що ЕДМ-2 / НП має ще одну камеру (встановлена зверху, підключається до мережі 380 В окремо)

ЕДМ-2 / НПМ - міні піч для піци з скляними прозорими дверима, термометром що відображає температуру в камері і 2 піци випікаються на 2х шамотних каменях одна над одною. Також таку піч для піци, завдяки своїм компактним розмірам і невеликій вазі, можна легко встановити на стіну - так звана консольна установка (для цього достатньо придбати комплект для встановлення на стіну).

 

 

 

 

 

 

Google+