close

Шафа з нержавіючої сталі

Відібрати по параметрам:
Дверцята (тип):
Скинути
Шафа з нержавіючої сталі Orest SCSL-2C
Дверцята (тип): розсувні
Шафа з нержавіючої сталі Orest SCSW-1С
Дверцята (тип): розпашні
Шафа з нержавіючої сталі Orest SCSW-2C
Дверцята (тип): розпашні

На кухнях організацій громадського харчування є багато кухонного начиння, яку потрібно десь зберігати. Бажано, щоб для цих цілей використовувалася спеціальна меблі з високими технічними і експлуатаційними характеристиками.

Оптимальним рішенням буде - купити шафу з нержавіючої сталі. Чому для кухні він незамінний? Висока якість виконання і матеріали роблять шафу нержавіючу практично вічним. Він не боїться механічних пошкоджень, перепадів температур, вологості, жиру і бруду, стійкий до агресивного середовища (кислоти, луги та ін.).

Професійна кухонні меблі Орест має безліч моделей, що відрізняються між собою як конструкцією, так і призначенням. Шафа для кухні нержавійка може мати двері-купе, що значно економить простір в невеликих приміщеннях. Надійний роликовий механізм дозволяє плавно і багаторазово відкривати шафу. Так само є моделі зі стандартними дверцятами, що мають меблеві петлі прихованого виду.

Залежно від передбачуваного вмісту, шафа кухонний нержавіючий сталь може мати різну довжину і ширину (глибину). Велика кількість продуктів можна розмістити на чотирьох фіксованих за висотою полицях (в базовій комплектації).


Каркас, двері і стінки шафи виконані з якісної харчової нержавіючої сталі, а двері можуть бути забезпечені замками.

Ніжки шафи з нержавійки для посуду та іншого кухонного начиння так само виконані з нержавіючої сталі і можуть регулюватися по висоті, що не менш важливо для установки на підлогу з нерівною поверхнею.
Всі ці характеристики дозволяють назвати шафу з нержавійки універсальним. Він ергономічний і відмінно впишеться в будь-який простір кухонних приміщень. Крім того, якість матеріалів і виконання шаф Орест дають можливість служити вірою і правдою кілька десятиліть.

Google+